test

Aktuality

Posezení při hudbě

Posezení při hudbě

30.06.2020
V atriu našeho domova, v letním stínu pergoly, se konalo odpolední setkání klientů. Občerstvení, slané i sladké šneky, si klienti upekli sami. Podávala se káva, čaj… Hudba ovlivnila přítomnou náladu, vnesla a navodila ty správné pocity a emoce. Příjemné posezení proto mnozí doplnili i společenským tanečkem.
 více 

foto

Hledáme spolupracovníky

25.06.2020
Do naše týmu hledáme pracovníka/pracovnici na pozici Aktivizační pracovník. Více v sekci volná pracovní místa.
 více 

Koncert komorního tria Ligneus

Koncert komorního tria Ligneus

22.06.2020
více fotografií po kliknutí
 více 

foto

Zrušení zákazu

03.06.2020
Příbuzní, přátelé klientů mohou bez omezení nosit balíčky, květiny...
 více 

Burešovský občasník

Burešovský občasník

27.05.2020
Po kliknutí můžete nahlédnout do nového čísla našeho časopisu.
 více 

Koncert pod okny

Koncert pod okny

21.05.2020
Krásný koncert na terase našeho domova v podání dobrovolníka Josefa Poláška byl příjemným zážitkem nejen pro naše klienty. Lidové skladby mnohým pozměnily vnímání času a prostoru. Hudba se stala klíčem, který probudil věrné obrazy vzpomínek. Děkujeme.
 více 

Testování Rapid testem

Testování Rapid testem

18.05.2020
Na základě zákona proběhlo v minulém týdnu v našem domově plošné testování na přítomnost protilátek koronaviru COVID – 19. Testovali se zaměstnanci i externí spolupracovníci. Všechny výsledky byly negativní. V testování budeme pokračovat.
 více 

Koncert pod okny

Koncert pod okny

12.05.2020
Náš domov poctil návštěvou harmonikár pan Slaměna. Jeho koncert pod okny domova potěšil nejen naše klienty ale i zaměstnance. Hezké počasí podtrhlo skvělou atmosféru, která provázela tento zážitek, na který budeme všichni dlouho vzpomínat. Děkujeme!
 více 

I děti myslí na naše seniory

I děti myslí na naše seniory

07.05.2020
V loňském roce začala spolupráce zaměřená na mezigenerační vztahy mezi klienty našeho domova s dětmi z Dětského domova Lazy ve Zlíně. Děti navštěvují náš domov pravidelně a všichni se věnují společným aktivitám. Setkávání zastavila na začátku letošního roku epidemie chřipky a koronaviru, kdy nebyly povoleny návštěvy. Přesto se moc těšíme až se zase s našimi mladými přáteli zase setkáme. Je vidět, že ani oni na nás v těchto nelehkých časech nezapomněli a poslali nám krásný nakreslený pozdrav. Moc děkujeme.
Vichtorová Ilona, instruktorka
 více 

Klapzubova jedenáctka

Klapzubova jedenáctka

06.05.2020
Bydliště: DS Burešov, 1. patro

Od začátku roku máme na Burešově nové spolubydlící. Jsou dva, ON A ONA. Bydlí v kleci na chodbě a jsou vděčným objektem pozorování pro naše klienty.
A jak to tak bývá, když se potkají dvě spřízněné duše, je z toho láska. A z té lásky se u nás narodilo před čtrnácti dny jedenáct potomků. Někteří rezatí po mámě, někteří černí po tátovi.
Doslova - „Klapzubova jedenáctka“.
Až to bude možné, přijďte se podívat.
Ilona Vichtorová, instruktorka
 více 

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19