test

Aktuality

Hledáme spolupracovníky

Hledáme spolupracovníky

12.04.2021
Do našeho týmu hledáme spolupracovníka/spolupracovnici na pozici všeobecná sestra. Více v sekci volná pracovní místa.
 více 

Volné pracovní místo

Volné pracovní místo

08.04.2021
Do našeho týmu hledáme spolupracovníka na pozici pracovník v sociálních službách/nepedagogický – aktivizační pracovník/pracovnice. Více v sekci volná pracovní místa.
 více 

foto

Tradice

05.04.2021
Přesto, že tento rok, stejně jako ten minulý je ve znamení Covidu, na tradice myslíme a dodržujeme je. Oslavujeme sice komorně, pouze v rámci pater, ale za to se snažíme tradice přiblížit opravdu autenticky. Na Fašank jsme si užili tanec s medvědem za zvuku flašinetu. Obešli jsme obchůzku s Morenou a pochovali zimu. Poté jsme přivítali jaro, zasadili osení, ozdobili létéčko. Na Velikonoce jsme se připravili barvením vajíček, pečením a zdobením perníčků a pak už jen mohl přijít koledník.
Tyto naše oslavy vykouzlí nejen úsměv na tvářích seniorů, ale přinesou i řadu vzpomínek a veselých historek. Takže se těšíme, jak oprášíme košťata a s úsměvem přivítáme v roli čarodějnic lásky čas.
A. Štalmachová, vedoucí přímé péče III. etáž
 více 

Hledáme spolupracovníky

Hledáme spolupracovníky

09.03.2021
Do našeho týmu hledáme spolupracovníka/spolupracovnici na pozici vedoucí sociálního úseku. Více v sekci volná pracovní místa.
 více 

Nový vozík

Nový vozík

03.03.2021
Ve vzduchu je cítit jaro, ptáci nás budí zpěvem a sluníčko nás láká ven...A tak jsme konečně po dlouhé zimě, plné různých omezení, (ať už počasí či covid) vyjeli ven, do parku. Máme nový terénní vozík a celou dobu jsme se těšili, jak ho vyzkoušíme. Je velmi pohodlný pro klienty, kterým poloha v sedě činí potíže, ale i pro ty, kteří mají rádi pocit pohodlí a bezpečí. Součástí je i teplý fusak, stříška a síť proti hmyzu. Projeli jsme všechna zákoutí našeho parku, je snadno a pohodlně ovladatelný. Pomáhá rozšířit obzory, užít si pobyt na čerstvém vzduchu a slunci....
Klára Křížová, instruktorka
 více 

Velká radost od malých dětí

Velká radost od malých dětí

26.02.2021
„Žáci MŠ a 1. stupně ZŠ Horní, Brno vytvořili v rámci projektu školního parlamentu Pozdrav pro osamělé seniory přáníčka a pozdravy pro seniory v domovech. Děkujeme za předání a prosíme o zpětnou vazbu“. Tolik citace textu dopisu, který se mi dostal do rukou spolu s přáníčky a obrázky od dětí. Dle reakcí obdarovaných seniorů dětské pozdravy byly zdrojem neskrývané a opravdové radosti a pomohly jim zpříjemnit další den v této náročné době.
Eva Relichová DiS. – instruktorka
 více 

Kouzlo ze školky

Kouzlo ze školky

18.02.2021
Děkujeme kamarádům z MŠ Racková za krásná valentinská přáníčka. Valentýn nebyl jen komerčním svátkem. Přáníčka našim klientům připomenuly důležitý význam tohoto svátku - mít rád. Někomu vyčarovaly úsměv na tváři, někdo se neubránil slzám dojetí, někomu přinesly pocit jistoty, že není sám...
Děkujeme!
-mk-
 více 

Hledáme spolupracovníky

Hledáme spolupracovníky

17.02.2021
Hledáme spolupracovníka na pozici pracovník/pracovnice v sociálních službách pověřený/pověřená vedením kolektivu.
Více v sekci volná pracovní místa
 více 

Děti nám – my dětem

Děti nám – my dětem

31.12.2020
Adventní doba bývá časem, kdy nejen naše zařízení kontaktují lidé, kteří chtějí udělat radost a zpříjemnit předvánoční čas obyvatelům různými způsoby. Letos byla situace poněkud komplikovanější: osobní setkání v kolektivu obyvatel nebylo kvůli epidemiologickým opatřením možné...
více se dočtete v článečku instruktorky E. Relichové
 více 

foto

VAŠI BLÍZCÍ VÁS POTŘEBUJÍ. NAVŠTIVTE JE, ALE NEOHROZTE!

15.12.2020
Kratičké video Lékařů bez hranic, které naleznete na youtube je výstižené. https://youtu.be/BPipKU-b42c
V zájmu zdraví našich klientů je moc důležité zodpovědné chování návštěvníků v našem zařízení...
Nenechte své blízké zmizet!

 více 

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21