test

Aktuality

foto

Poděkování

15.01.2022
Moc děkujeme týmu IRESOFT za skvělou zprávu o výhře výkonné počítačové sestavy!
Určitě ji plně využijeme ve prospěch našich uživatelů!
Mgr. Denisa Šašinová
 více 

foto

Mše a bohoslužby u nás na Burešově

14.01.2022
I v novém roce 2022 u nás v Domově pro seniory na Burešově organizujeme ve spolupráci s církví katolickou, husitskou, pravidelné mše a bohoslužby.
Katolická mše probíhá pravidelně (většinou) každý druhý čtvrtek v měsíci s kaplanem Mgr. Jiřím Luňákem, z Římskokatolické farnosti sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně.
Husitské bohoslužby se účastní naši klienti jednou za 14 dní, v pátek, pod vedením Zdeňka Kovalčíka, PaedDr., faráře Církve československé husitské ve Zlíně.
instruktorka Mgr. Soňa Zlámalová
 více 

foto

Vánoce 2021

31.12.2021
Dne 24.12.2021 se uživatelé v 16:30 sešli v jídelně nebo na klubovnách, kde na ně čekala nachystaná štědrovečerní tabule.
Vedoucí sociálního úseku všem uživatelům popřála jménem všech zaměstnanců klidné prožití vánočních svátku a do nového roku hodně lásky, štěstí a hlavně zdraví, a to nejen jim, ale všem jejich blízkým, rodinám a přátelům. Nakonec se před večeří ještě pomodlili pod vedením vedoucí 3. etáže p. Jamné. Zbytek večera si užili u poslechu vánočních koled.
Uživatelé byli informováni o fotografování průběhu štědrovečerní večeře, nikdo neprojevil nesouhlas.
Mgr. Denisa Šašinová
 více 

Děkujeme

Děkujeme

23.12.2021
Českému rozhlasu za předání našeho přáníčka ve vysílání koncertu Gustav Brom naděluje:
„Všem klientům Domova pro seniory Burešov ve Zlíně přejeme jménem všech zaměstnanců klidné prožití vánočních svátku a do nového roku hodně lásky, štěstí a hlavně zdraví!“
Záznam koncertu je k vidění na webových stránkách youtube pod názvem: Rozhlasový Big Band Gustava Broma naděluje, a to v 46.minutě.
Mgr. Denisa Šašinová
 více 

Poděkování

Poděkování

22.12.2021
Naši kamarádi z MŠ Budovatelská ve Zlíně nás potěšili krásným vánočním přáním a nádhernými dárečky, které společnými silami vytvořili.
Moc děkujeme a přejeme klidné vánoční svátky a v novém roce jen dobré dny ve zdraví.
 více 

Vánoční tradice

Vánoční tradice

06.12.2021
Společně jsme se sešli v jídelně prvního patra a vánočně jsme se naladili. Zapálením první svíčky na věnci, jsme zahájili adventní čas. Připomněli jsme si tradice spojené s tímto obdobím. Pověděli jsme si něco o historii a významu adventního věnce. Přišla sv. Barbora a přinesla nám větvičky třešní a zlatého deště...
Více v článku naší instruktorky Kláry Křížové
 více 

foto

Beseda - sv. Cecílie

29.11.2021
Během besedy jsme si povídali, že svátek sv. Cecílie se nestal součástí venkovských zvyků, (na rozdíl od svátku sv. Kateřiny), byl však důležitý pro vzdělané lidi, kteří bydleli ve městech a vytvářeli různá sdružení zpěváků a hudebníků...
Více v článku naší instruktorky Mgr. Soni Zlámalové
 více 

Úsměv do shránky

Úsměv do shránky

26.11.2021
je iniciativou dobrovolníků Masarykovy univerzity ze studentské neziskové organizace Mise naděje. Cílem projektu je zprostředkovat formou pohlednice vlídná slova především osamělým klientům v domovech pro seniory.
Děkujeme Světlušce z Českého ráje za první vánoční "Úsměv do schránky" pro naše klienty a přejeme jí i její rodině pevné zdraví.
MK
 více 

Vrchní sestra hledá posilu do týmu

Vrchní sestra hledá posilu do týmu

19.11.2021
Vrchní sestra hledá všeobecnou sestru bez odborného dohledu. Zodpovědnou, která má ráda seniory a chce se o ně starat a má úsměv pro své kolegy i klienty... (více v sekci volná pracovní místa)
 více 

Hledáme spolupracovníky

Hledáme spolupracovníky

18.11.2021
Hledáme kolegu na pozici pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá péče. Více v sekci volná pracovní místa.
 více 

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24