test

Aktuality

Krajské kolo pétanque

02.07.2019

Ve čtvrtek 27.6. se u nás na Burešově konal už 12.ročník krajského kola soutěže ve hře pétanque. Sportovního klání se za přítomnosti krajské radní paní Michaely Bláhové zúčastnilo deset týmů z celého regionu, a všichni účastníci i ve velmi teplém počasí nám mladším ukázali, kolik mají v sobě ještě sil a energie a s jakým nadšením a elánem jsou schopní zabojovat o vítězství „svého“ domova. Dopoledne nám všem při soutěžení, všeobecném povzbuzování, mlsání koláčků a chlebíčků rychle uteklo, a hned po obědě jsme se dočkali vyhlášení výsledků, které byly tentokrát velkým zadostiučiněním pro členy burešovského týmu . Jsme na vás pyšní, naši borci!!
A jak to celé dopadlo?
1. DS Burešov, p.o.
2. Naděje, pobočka Nedašov
3. DS U Moravy Kroměříž, p.o.
4. DS Loučka, p.o.
Nejstarší družstvem tentokrát bylo družstvo DS U Moravy Kroměříž, jehož členům bylo dohromady 250 let.
Nejstarší účastnice měla úctyhodných 93 let a přijela k nám z DS Lukov.
Nejstarší účastník byl z DS U Moravy Kroměříž a jeho věk byl 89 let.
Cenu Fair play získali hráči DS U Moravy Kroměříž, p.o., kteří statečně přijeli a hráli i bez trenéra a Cenu sympatie získala aktivizační pracovnice Ludmila Skybíková z DpS U kašny Kroměříž a to za nadstandartní podporu svého týmu.
Novinkou se stalo letošní založení Síně slávy, do které byl jako první člen slavnostně uveden pan Miroslav Raška z našeho domova, který dlouhé roky úspěšně náš domov reprezentoval.


Michaela Schinckeová

 

 

 

 

 

 


 Zpět