test

Aktuality

Podpořte nás v projektu společnosti Tesco

11.06.2015

Společnost Tesco vyhlásila soutěž "Pomáháme s vámi". Jedná se o soutěž, do které se mohly se svým projektem přihlásit neziskové a příspěvkové organizace z celé České republiky.
Tesco pak každému vítězi z 90 oblastí v celé České republice daruje 50 000 Kč na realizaci jeho projektu.

O nejlepším projektu v každém regionu rozhodnou zákazníci přímo na prodejnách Tesca. Ve Zlíně se jedná o Hypermarket Tesco v obchodním domě Centro Zlín - Malenovice, Expres Tesco na tř. Svobody ve Zlíně - Malenovicích a Supermarket Tesco Zlín - Dlouhá. 
Za každý nákup nad 200 Kč ve výše uvedených obchodech Tesco získáte hlasovací žeton, který za pokladní zónou můžete hodit do hlasovacího zařízení. Stačí si vybrat projekt, který Vás nejvíce zaujal.

Náš domov se také do projektu přihlásil a rádi bychom zvítězili. Vyhrané peníze plánujeme využít na nákup sprchového lůžka, které je pro některé naše klienty nezbytností při provádění koupele. Na tomto lůžku pohodlně, kvalitně a bezpečně vykoupeme i ty klienty, kteří už nedokáží usedět na sprchovém křesle, nebo je pro ně každý pohyb bolestivý.

Senioři si zaslouží zbytek života prožít v klidu a bezpečí, zaslouží si cítit jistotu. A je na nás, abychom jim ji poskytli.

Video k projektu můžete zhlédnout na našich facebookových stránkách:

https://www.facebook.com/dsburesov?fref=ts

Připojte se prosím k nám a pomozte. 

Pracovníci DS Burešov.

 

Do 28.6.2015 můžete hlasovat i přes facebook. Stačí, když nám dáte svůj "like"

https://www.facebook.com/pomahamesvami?sk=app_271628046314755

 

 


 Zpět