Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12
Hipoterapie
13 14
Beseda o T. Baťovi a J. Broučkovi (90. výročí od úmrtí)
15 16 17
18 19 20 21
Keramická dílnička
22 23 24
25 26 27
Když je snídaně zážitkem
28 29
Bohoslužba pod širým nebem
30 31
Drobečková navigace

Úvod > O domově > Kariéra

 Kariéra

Pokud máte zájem pracovat v naší organizaci, zašlete životopis spolu s podepsaným souhlasem se zpracováním osobních údajů elektronicky na email: krajcova@dsburesov.cz nebo poštou na adresu: Domov pro seniory Burešov, p.o., Burešov 4884, 760 01 Zlín.

Přihláška do výběrového řízení a souhlas se zpracováním OÚ (GDPR)

V současné době hledáme tyto pozice:

 1. Všeobecná sestra - úvazek 0,75 + úvazek 1,0

Hledáme  všeobecnou sestru, která bude s úctou a respektem přistupovat k našim uživatelům a svou odbornou

a zodpovědnou prací nám pomůže vytvářet domov pro naše klienty.

Náplň práce:

  • Odborné úkony dle ordinace lékaře.
  • Poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu.
  • Vedení ošetřovatelské a zdravotní dokumentace.
  • Plánování a hodnocení ošetřovatelské péče.

Požadavky na uchazeče:

  • Střední odborné vzdělání s maturitou, vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání ve zdravotnickém oboru.
  • Samostatný a zodpovědný přístup k práci.
  • Znalost práce na PC, znalost programu CYGNUS výhodou.
  • Komunikativní, empatický vztah k práci se seniory.
  • Ztotožnění se s hodnotami organizace.
  • Trestní bezúhonnost.

Co nabízíme:

  • Smysluplnou práci.
  • Pracovní poměr na dobu určitou.
  • Nepřetržitý provoz v 11 hodinových směnách
  • 10. platová třída, stupeň dle odborné praxe (21 300,- až 31 335,-) + zvláštní příplatek 1410,- Kč + 563,- Kč - přísluší pro úvazek 0,75.
  • 10. platová třída, stupeň dle odborné praxe (28 340,- do 41 780,-) + zvláštní příplatek 1880,- Kč + 750.- Kč - přísluší pro úvazek 1
  • Osobní příplatek po zkušební době.
  • Zaškolení zkušenými kolegy.
  • Práce v přátelském a dynamickém pracovním prostředí se zázemím ve stabilní a silné organizaci.
  • Průběžné vzdělávání a osobní rozvoj.
  • Systém dalších benefitů.
  • Nástup dle dohody.

2. Vedoucí přímé péče - pečovatelů na jednom patře

Jedná se o smysluplnou a zodpovědnou práci, poskytovanou lidem velmi potřebným. S úctou a respektem přistupujeme jak k našim uživatelům, tak mezi sebou navzájem. Našim cílem je společně vytvářet domov, kde život nekončí, ale pokračuje.

  • Koordinuje a usměrňuje přímou obslužnou péči v rámci sociální služby domov se zvláštním režimem.
  • Provádí úkony přímé péče.
  • Spolupracuje s aktivizačními pracovníky.
  • Operativně řeší vzniklé problémy týkající se chodu oddělení.
  • Podílí se na sestavování dlouhodobého a měsíčního plánu.
  • Podílí se na tvorbě vzdělávacího plánu.
  • Úzce spolupracuje se vedoucími ostatních oddělení a vedoucí zdravotního úseku.
  • Spolupracuje s metodikem pro individuální plánování, řeší klíčové pracovníky.
  • Organizuje interní školení, zajišťuje školení nových pracovníků.
  • Účastní se porad přímé péče.

  • Střední odborné vzdělání a kurz pracovník v sociálních službách či osobní asistence nebo střední odborné vzdělání v zaměřené na sociální práci nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském programu zaměřeném na sociální práci.

  • Vztah k seniorům a zodpovědný přístup k práci.

  • Ztotožnění se s firemními hodnotami.

  • Motivace zlepšovat pracovní postupy a podílet se na kvalitě poskytované služby.

  • Znalost práce na PC

  • Řidičský průkaz skupiny B/aktivní řidič výhodou, ne však podmínkou.

  • Práce v přátelském a dynamickém pracovním prostředí se zázemím ve stabilní a silné organizaci, která stále posouvá své hranice.
  • Ranní směna po-pá, 6,30 do 15,00 hod., 40 hod/týdně, úvazek 1,0
  • Zařazení  dle nařízení vlády do 8. platové třídy dle praxe, 23 680,- až 34 510,-.
  • Příplatek za vedení.
  • 2x ročně odměny jako ocenění Vaší práce.
  • Systém dalších benefitů (příspěvky z FKSP, odměny, dotované obědy, příspěvek na penzijní připojištění, péče o zdraví zaměstnanců, kulturní a sportovní akce aj.)
  • 5 týdnů dovolené.
  • Nástup 1.7.2024 nebo dle dohody na dobu určitou. Při oboustranné spokojenosti prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Výběrové řízení vyhlášeno do termínu 23.4.2024. Předpokládaný termín výběrového řízení 26.4.2024.

 Zveřejněno: 04.04.2024

Kontaktní osoba pro více informací a podání nabídky:

Personální - Jitka Krajčová, mob.+420 603 471 563, krajcova@dsburesov.cz

V případě zájmu zašlete:

 V případě přijetí musí zájemce dodat:

  • originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce,
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.