Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31 1
Jako na zámku
2
Návštěva canisterapeutických pejsků
Vzpomínka na naše zesnulé
3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22
Cukrárna u Burešů
23
Projekt malování obrázků
24 25 26
27
Káva trochu jinak
28
Narozeniny naší paní Boženky - 80 let
29
Mezigenerační setkání
30 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > O domově > Možnost podpory

Možnost podpory Domova pro seniory Burešov

Náš domov poskytuje služby seniorům a osobám s Alzheimerovou chorobou či jiným typem demence, kteří pro sníženou soběstačnost vyžadují pravidelnou pomoc druhé osoby a tuto péči není možné zvládat v domácím prostředí. Nabízíme pomoc, podporu a péči tak, abychom respektovali důstojnost a veškerá práva našich uživatel. Věříme, že stáří je etapa, která vstupuje do života každého člověka a lze ji prožít s moudrostí, nadhledem, úsměvem, ale i jistotou, že nebudeme sami.

I Vy nám můžete formou věcných či finančních darů pomoci, dělat náš domov bezpečný a přívětivý, kde je člověk se svojí individualitou, potřebami a přáními středem našeho zájmu. Pomoc je možná také v rámci  dobrovolnictví - www.dsburesov.cz/dobrovolnicka-cinnost

 

Finanční dary

Domov pro seniory Burešov přijímá finanční dary na základě uzavření  Darovací smlouvy. Na poskytnuté dary v případě zájmu vystavíme potvrzení o přijetí daru, na základě kterého si dárci mohou poskytnuté dary odečíst od daňového základu a snížit tak svoji daňovou povinnost. 

Fyzické osoby

U fyzických osob lze odečíst dary od základu daně v případě, že jejich úhrnná hodnota dosahuje 2 % z příjmů anebo jsou v minimální roční výši 1000 Kč. Celkově lze odepsat maximálně 15 % z daňového základu.

Právnické osoby

Právnické osoby si dary mohou odečíst od základu daně tehdy, pokud hodnota daru (nebo všech darů jedné organizaci) činí alespoň 2000 Kč. Celkově lze odepsat maximálně 10 % z daňového základu.

 

Věcné dary

S radostí přijmeme i věcné dary, jako například materiál pro ruční práce klientů (stuhy, látky, vlny, příze, výplně, zbytky molitanu, plsť, korálky, barevné papíry, lepidlo, barvy na sklo, štětce, vykrajovátka, …), květiny pro výzdobu interiéru domova či k využití na nejrůznější akce (MDŽ, Den matek, oslavy, trvalky do zahrady, venkovní kytky do truhlíků,..), vánoční ozdoby,  občerstvení na kulturní akce konané v domově. Naše uživatele určitě potěší DVD - se starými filmy, cestopisy, CD - jakákoliv hudba (hudba vašeho mládí, vážná hudba)

V případě potřeby lze i na věcný dar uzavřít Darovací smlouvu. V takovém případě je však nutné dar ocenit.

 

Projekt GIVT

Náš domov můžete podpořit také nepřímým způsobem a to prostřednictvím nákupu na internetu s využitím projektu  GIVT. Pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz! Najdete na něm přes 1 200 nejznámějších e-shopů – a ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat šatník nebo objednávat dovolenou - naše organizace vždy dostane příspěvek.
Jak na to:
1. Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu - Pomocníka. Získáte ho zde: https://givt.cz/aplikace
2. Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s GIVT.cz spolupracují. Vy si v něm jen zvolte, koho chcete podpořit.
3. Nakupte si, jak jste zvyklí.

Nestojí vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z hodnoty nákupu.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům :)

 Givt.jpg

 

Našim partnerům nabízíme propagaci na Facebooku. 

V případě, že nás chcete podpořit, kontaktujte Ing. Helenu Novákovou, ředitelku domova (e-mail: reditelka@dsburesov.cz). 

 

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!