Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3
Canisterapie se štěňátky
4 5 6 7
8 9 10 11
Kávu si osladím aneb Káva s Karlem Gotem
12
Kontaktní terapie s Grace a Gwin
13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > O domově > Kariéra

K A R I É R A

Pokud máte zájem pracovat v naší organizaci, zašlete životopis spolu s podepsaným souhlasem se zpracováním osobních údajů elektronicky na email: krajcova@dsburesov.cz nebo poštou na adresu: Domov pro seniory Burešov, p.o., Burešov 4884, 760 01 Zlín.

Přihláška do výběrového řízení a souhlas se zpracováním OÚ (GDPR)

V současné době hledáme tyto pozice:

1. Pečovatel/pečovatelka

S úctou a respektem přistupujeme jak k našim uživatelům, tak mezi sebou navzájem.

Náplň práce:

  • Poskytování přímé obslužné péče na službě domov se zvláštním režimem.
  • Spolupráce na individuálním plánování péče s důrazem na znalosti životních příběhů klienta nebo přímé plánování péče
  • Dodržování vnitřních předpisů s důrazem na etické zásady a důstojnost uživatelů.

Požadavky na uchazeče:

  • Střední odborné vzdělání s výučním listem.
  • Výhodou akreditovaný kurz pracovníka přímé péče.
  • Vztah k seniorům a zodpovědný přístup k práci.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Ztotožnění se s hodnotami organizace.

Co nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu určitou. Při oboustranné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou.
  • Nepřetržitý provoz 37,5 hod/týdně.
  • Klíčový pracovník 5. platová třída 12. stupeň 27 570,- Kč.
  • Zvláštní příplatek 1880,- Kč, směnný provoz přípl. 750,-Kč.
  • Po zkušební době a dle pracovního výkonu osobní příplatek.
  • Nástup dle dohody, 5 týdnů dovolené + dodatková dovolená.
  • Zaškolení zkušenými kolegy, možnost vzdělávání a osobního rozvoje.
  • Práce v přátelském a dynamickém pracovním prostředí.
  • Pravidelné supervize.
  • Systém dalších benefitů (příspěvky z FKSP, odměny, dotované obědy, příspěvek na penzijní připojištění, péče o zdraví zaměstnanců, kulturní a sportovní akce aj.)

2. Všeobecná sestra - úvazek 0,75, úvazek 1,0

Hledáme  všeobecnou sestru, která bude s úctou a respektem přistupovat k našim uživatelům a svou odbornou

a zodpovědnou prací nám pomůže vytvářet domov pro naše klienty.

  • Odborné úkony dle ordinace lékaře.
  • Poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu.
  • Vedení ošetřovatelské a zdravotní dokumentace.
  • Plánování a hodnocení ošetřovatelské péče.

  • Střední odborné vzdělání s maturitou, vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání ve zdravotnickém oboru.
  • Samostatný a zodpovědný přístup k práci.
  • Znalost práce na PC, znalost programu CYGNUS výhodou.
  • Komunikativní, empatický vztah k práci se seniory.

  • Smysluplnou práci.
  • Pracovní poměr na dobu určitou.
  • Nepřetržitý provoz v 11 hodinových směnách
  • 10. platová třída, stupeň dle odborné praxe (21 300,- až 31 335,-) + zvláštní příplatek 1410,- Kč + 563,- Kč - přísluší pro úvazek 0,75.
  • 10. platová třída, stupeň dle odborné praxe (28 340,- do 41 780,-) + zvláštní příplatek 1880,- Kč + 750.- Kč - přísluší pro úvazek 1
  • Osobní příplatek po zkušební době.
  • Zaškolení zkušenými kolegy.
  • Práce v přátelském a dynamickém pracovním prostředí se zázemím ve stabilní a silné organizaci.
  • Průběžné vzdělávání a osobní rozvoj.
  • Systém dalších benefitů.
  • Nástup dle dohody.