Změna velikosti písma

2
Oblíbené Hýbánky
3 4
Kontaktní terapie s poníky
5 6
7 8
Podzimní povídání
9
Nordic walking
10 11 12 13
Minihýbánky
Oslavili jsme 90. narozeniny
Říjnoví jubilanti
14
Návštěva pejsků na Levandulovém patře
15 16
Soutěž Podzimní pečení
17
Mezigenerační setkání s dětmi ZŠ ve Štípě
18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Kariéra

K A R I É R A

Pokud máte zájem pracovat v naší organizaci, zašlete životopis spolu s podepsaným souhlasem se zpracováním osobních údajů elektronicky na email: rafajova@dsburesov.cz  nebo poštou na adresu: Domov pro seniory Burešov, p.o., Burešov 4884, 760 01 Zlín. Kontaktní telefony na personalistku:+420 603 471 563, +420 577 225 029

Přihláška do výběrového řízení a souhlas se zpracováním OÚ (GDPR)

 V případě přijetí musí zájemce dodat:

  • originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce,
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

V současné době nabízíme tyto pozice:

1. Kuchař/kuchařka

Naším cílem je společně vytvářet domov, kde život nekončí, ale pokračuje.

Náplň práce:

  • příprava teplé a studené kuchyně

Pracovní poměr:

  • Krátký - dlouhý týden. Denní směny 12 hodin od 6.00 do 18.00. Cca 15 směn v měsíci.
  • Nástup ihned nebo dle dohody.

Finanční ohodnocení:

  • Základní plat podle přílohy č. 1 Nařízení vlády č.341/2017, 5. platová třída, stupeň 12
  • Příplatky za víkendy i svátky dle ZP
  • Osobní příplatek dle pracovního výkonu
  • 2x ročně odměny

Požadavky pro vznik pracovního poměru:

  • Střední odborné vzdělání s výučním listem.
  • Zodpovědný přístup k práci.
  • Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • Práci v přátelském a dynamickém pracovním prostředí se zázemím ve stabilní a silné organizaci.
  • Samozřejmostí zaškolení zkušenými kolegy, možnost vzdělávání.
  • Systém dalších benefitů (příspěvky z FKSP, odměny, dotované obědy, příspěvek na penzijní připojištění, péče o zdraví zaměstnanců, kulturní a sportovní akce aj.)
  • 5 týdnů dovolené.

Pro vlastní přijetí musí zájemce předložit:

  • kopii dokladu výučního listu.

2. Všeobecná sestra - úvazek 0,75, úvazek 1,0

Hledáme  všeobecnou sestru, která bude s úctou a respektem přistupovat k našim uživatelům a svou odbornou

a zodpovědnou prací nám pomůže vytvářet domov pro naše klienty.

  • Odborné úkony dle ordinace lékaře.
  • Poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu.
  • Vedení ošetřovatelské a zdravotní dokumentace.
  • Plánování a hodnocení ošetřovatelské péče.

Požadavky na uchazeče:

  • Střední odborné vzdělání s maturitou, vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání ve zdravotnickém oboru.
  • Samostatný a zodpovědný přístup k práci.
  • Znalost práce na PC, znalost programu CYGNUS výhodou.
  • Komunikativní, empatický vztah k práci se seniory.
  • Ztotožnění se s hodnotami organizace.

Co nabízíme:

  • Smysluplnou práci.
  • Pracovní poměr na dobu určitou.
  • Odměňování platem podle přílohy č.3 nařízení vlády č.341/2017, uvedené v § 5 odst. 3, platová třída 10, stupeň podle odpracovaných let v oboru.
  • Osobní příplatek po zapracování.
  • Příplatky dle zákoníku práce.
  • Pracujeme s Konceptem biografického modelu péče a Konceptem paliativní péče. Průběžné vzdělávání a osobní rozvoj.
  • Systém dalších benefitů (příspěvky z FKSP, odměny, příspěvek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění, péče o zdraví zaměstnanců, kulturní a sportovní akce).
  • Nástup dle dohody.