Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26
Oslava narozenin našich klientů
27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Kalendář akcí > Události od 8. 9. 2023

Kalendář akcí

Seznam událostí od 8. 9. 2023 do 21. 9. 2023


Pátek

Předání knihy biografické péče s gratulací

Nejen netrpěliví gratulanti, vychlazené šampaňské a lahodný dort čekal na naší oslavenkyni paní Ludmilu. Kromě dárků obdržela i biografickou knihu, která ji udělala velkou radost. K řadě gratulantů se připojujeme i my a přejeme hodně zdraví, mnoho krásných zážitků s canisterapeutickými pejsky, k tomu hodně lásky a spokojenosti.

Hipoterapie s Quirinkou a Greis

Kamarádit se s velkým zvířetem je zážitek. Obzvláště, když se s ním můžete pomazlit, přitulit se k němu, svěřit mu své radosti i trápení. Naše dámy a naše pány poníkové slečny Quirinka a Greis vždy velmi potěší. Děkujeme za návštěvu a těšíme se na další setkání! Projekt je realizován za pomoci Nadačního fondu Českého rozhlasu ze sbírky Ježíškova vnoučata. DĚKUJEME!

Pondělí

Valašský týden se srdcem na dlani

Vzpomínky na Valašsko budou provázet naše dámy a naše pány tento týden. Nejen zajímavá přednáška s názornými ukázkami, ochutnávka místních plodů, specialit a vynikajícího likéru, ale čeká nás i Valašský týden v naší kuchyni. Dnešní valašské střapačky s uzeným masem a kysaným zelí byly vynikající.  

Středa

Roztancovaná terasa

Brněnská zpěvačka Blondie Jane z Brna roztancovala naše dámy a pány. Kdo nemohl tancovat, alespoň si prozpěvoval známé písničky. Děkujeme za krásný zážitek.

Čtvrtek

Návštěva kočiček ze Zlínského útulku

Pomazlit se, přitulit se, v klidu si užívat přítomnost člověka. Děkujeme kočičkám Číče a Romanovi ze Zlínského útulku, kteří dnes přinesli našim klientům z Levandulového patra spoustu radosti. Těšíme se na jejich další návštěvu.

Výroba domácího sýru a společné posezení u burčáku

V rámci Valašského týdne si dámy a pánové ze Slunečnicového patra vlastnoručně vyrobili domácí sýr. Při lidové písničce poseděli, pojedli, zazpívali, zavzpomínali a pochutnali si na výborném burčáku. 

Pátek

Falconyterapie s Rozárkou a Arielkem

Fantastická návštěva dvou úžasných, exotických soviček původem z Afriky, výrečků bělolících rozzářila oči našich dam a pánů. Věříme, že se s Rozárkou a Arielkem ještě setkáme.

Valašský týden s plným žaludkem

Naše kuchařky se o nás vždy hezky starají, a proto ani Valašský týden nebyl výjimkou. Nachystaly samé lákavé dobroty, kterým nešlo odolat. Mohli jsme si pochutnat na valašských střapačkách s uzeným masem, kuřecím bačovském smaženém řízku se šťouchanými bramborami, houbové omáčce s houskovými knedlíky, valašském vepřovém kotlíku, borůvkových koláčích, valašském frgálu... Dámy, děkujeme.

Pondělí

Taneční terapie s Petrem Veletou

Spousta energie, radost a smích převládaly na dnešní taneční terapii s tanečním mistrem Petrem Veletou. Slova nemůžu a nejde to, neexistovaly. Naše dámy a naši pánové odkládali invalidní vozíčky, francouzské berle, případně taneční obuv. Děkujeme za krásný zážitek!