Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28 29
Tanec a hudba léčí
30 31
Canisterapie u Slunečnic
1 2 3
4
Výroba lampiček pro vzpomínkové setkání
Předání biografické knihy panu Josefovi
Předání biografické knihy paní Pavlínce
Vzpomínka na Hermínu Týrlovou
5 6
Cukrárna u kopretin
7 8
Kontaktní terapie s poníky
Procházka nordic walking
9 10
11
Canisterapeutické dopoledne
12 13
Podzim s J. Ladou - výtvarný projekt
Životní příběh paní Míly
14
Katolická bohoslužba s otcem Ivanem
15
Napiš si své jméno
16 17
18
Canisterapie na Slunečnicovém patře
19
Naši jubilanti
20 21
Broučci opět na Burešově
22 23 24
25 26
Pohybové aktivity u Slunečnic
27 28 29
Adventní přípravy na Slunečnicovém patře
30 1
Drobečková navigace

Úvod > Kalendář akcí > Události od 1. 5. 2024

Kalendář akcí

Seznam událostí od 1. 5. 2024 do 14. 5. 2024


Úterý

Pátek

Květinová výzdoba z Florie potěšila naše klienty

I letos na nás mysleli pořadatelé Florie jaro 2024, která se konala v Kroměříži. Našim dámám a pánům přivezli nádherné květiny, které okouzlí, potěší oči i duši, zahřejí u srdce. Děkujeme!

Pondělí

Tvoření s dětmi ze ZŠ Štípa

Každé naše setkání provází zájem, radost, smích, nebo také slzy dojetí. Děti ze ZŠ Štípa společně s našimi klienty vytvořili krásné papírové květiny ke dni matek. Dopoledne bylo pro příjemné a smysluplné, všichni odcházeli s úsměvem na tváři. Děkujeme!

Vystoupení ZUŠ Morava Zlín

V příjemné atmosféře zazněly krásné výkony malých umělkyň ZUŠ Morava Zlín, pod vedení pana učitele Křivánka.

Úterý

Snídaně na vidličku

Nabízíme na přání našich dam a pánů - vydatnou, zdravou, chutnou a bohatou snídani plnou energie. Snídaně je formou švédských stolů a je z čeho vybírat. Děkujeme našim pracovnicím z kuchyně za výborný servis... Naše snídaně nás baví.

Květnoví oslavenci

Pokora, vděčnost, upřímnost, radost a nadšení bylo vidět ve tvářích všech našich oslavenců. Našim milým dámám a pánům narozeným v měsíci květnu přejeme hodně zdraví, štěstí, klidu a životní pohody.