Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7
Canisterapie
8 9 10
Květinová výzdoba z Florie potěšila naše klienty
11 12
13
Tvoření s dětmi ze ZŠ Štípa
Vystoupení ZUŠ Morava Zlín
14
Snídaně na vidličku
Květnoví oslavenci
15 16 17
Kontaktní terapie s Quirinkou a Greis
Vystoupení Slováckého souboru Vonica
18 19
20
Oblíbená canisterapie
21
Výtvarná relaxace
22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > O domově > Aktuality z domova > Výjezdní zasedání Výboru sociálního ZZK

Výjezdní zasedání Výboru sociálního ZZKV pondělí 22.5.2023 se uskutečnilo v našem domově výjezdní zasedání Výboru sociálního ZZK, v rámci kterého se členové výboru zajímali především o dosavadní zkušenosti a vývoj projektu Nadačního fondu ABAKUS - Rozvoj paliativní péče v domovech pro seniory. Tento dvouletý projekt (2023 - 2024) je v plném proudu a bylo mnoho oblastí, se kterými byli členové výboru seznámeni. Mezi přítomnými byli: 

PaedDr. Alena Gajdůšková – předsedkyně Výboru sociálního Zastupitelstva Zlínského kraje, zastupitelka Zlínského kraje,

Mgr. Taťána Valentová Nersesjan – členka Výboru sociálního Zastupitelstva Zlínského kraje, bývalá dlouholetá radní Zlínského kraje pro oblast sociálních věcí,

Ing. Vladimír Zejdl, MBA – člen Výboru zdravotního Zastupitelstva Zlínského kraje, bývalý vedoucí Odboru sociálních věcí a zdravotnictví Krajského úřadu Zlínského kraje

Martina Hvozdenská – stálý host Výboru zdravotního Zastupitelstva Zlínského kraje, předsedkyně Odborového svazu zdravotníků Krajské nemocnice T. Bati, členka dozorčí rady OS, členka zlínské krajské rady OS - Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče České republiky. 

Setkání členů Sociálního výboru ZZK s ředitelkou DS Burešov se vedlo v příjemné atmosféře, kdy ředitelka organizace představila vlastní projekt a odpovídala na mnohé dotazy přítomných.